banner

Bu kuruma 39 uzman yardımcısı alınacak
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, 11'i AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü'ne, 28'i de merkez teşkilatı birimlerine atanmak üzere 39 uzman yardımcısı alacak.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısından yer alan ilanlara göre, Bakanlık AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü'nde boş bulunan 11, merkez teşkilatındaki 28 kadroya atama yapılmak üzere 39 uzman yardımcısı istihdam edecek.

Her iki sınav için başvurular, 4 Ocak 2013 tarihi mesai saati bitimine kadar www.sanayi.gov.tr veya http://personel.sanayi.gov.tr internet adresindeki ''başvuru formu'' doldurularak yapılacak.

Sadece internetten yapılan başvurular geçerli olup, Bakanlığa elden veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecek.

Giriş sınavı, Bakanlık tarafından tarafından yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamalı olarak gerçekleştirilecek. Yazılı sınav 27 Ocak 2013 tarihinde Ankara'da yapılacak.

Yazılı sınava katılmaya hak kazanan adayların isimleri ile sınav yeri ve saati, sınav tarihinden en az 10 gün önce www.sanayi.gov.tr ve duyuru panosunda ilan edilecek.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.