banner

Ana sınıfsız okul kalmayacak
Toplumsal Gelişim Merkezi (TOGEM) tarafından yürütülen proje kapsamında hayırsever vatandaşların katkılarıyla gerçekleştirilen 'Ana Sınıfsız Okul Kalmasın' projesiyle , 363 anaokulu hizmete sokuldu.

Hayırseverlerin katkılarıyla, gerçekleştirilen 'Ana Sınıfsız Okul Kalmasın' projesi kapsamında, 363 anaokul hizmete sokuldu. 2005 yılında kurulan Toplumsal Gelişim Merkezi (TOGEM) tarafından yürütülen proje, büyük destek gördü. Proje kapsamında hayırseverlerin de katkısı alınarak, son 3 yılda 363 ana okulu inşa edildi. Merkez, 2014 yılında 500 ana okuluna ulaşmayı hedefliyor. Merkez, ev kadınlarına yönelik sertifikalı kurslar da düzenliyor.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.